mizuhiki náušnice NEONKA BAŇKA - neonově oranžová

Minimalistické a elegantní náušnice, které nikdo nepřehlédne.

Skladem
Kód: 987
250 Kč
doprava zdarma
výhoda - ruční výroba
výhoda - dárek k objednávce
  • uzavřené háčky - nerezová ocel
  • skleněné mini baňky o průměru cca 1,6 cm
  • speciální šlahoun ShuCODE

Minimalistické a elegantní náušnice, které však nikdo nepřehlédne.

Skleněná mini baňka je naplněna kousky neonových šlahounů ShuCODE, které jsem nastříhala ze zbytků po výrobě kolekce "Neonky". Jedná se tedy o upcycling a od každé barvy jsou jen 2 páry náušnic. 

Baňka má průměr cca 1,6 cm a kaplík je z kovoplastu v barvě platiny. Jsou lehkoučké a originální. Kování je uzavřené (francouzský háček) a je z nerezové oceli.

ShuCODE je vlastně taková "nová generace" mizuhiki (i když definici mizuhiki, tj. definici danou výrobním procesem, nesplňuje).

Tato novinka se vyrábí v Kahoku City, v prefektuře Ishikawa. Jádro je vyrobeno z polyethylenové pryskyřice. Ovinutí je syntetickým vláknem.Je to velmi zajímavý materiál. Váže se s ním stejně jako s originálními mizuhiki šlahouny, ale je pružnější, vysoce odolný a absolutně voděodolný.

Jedná se o tradiční japonskou techniku mizuhiki, což je vázání uzlů ze speciálních papírových šlahounů. Díky použitému materiálu jsou náušnice lehké a odolné i vůči vodě. Nevadí tak, když si náušnice zapomenete sundat před koupelí.

mizuhiki_rw_awajimusubi

Protože uzel se sám od sebe nerozváže, tak symbolizuje celoživotní pouto, přátelství, náklonnost apod. a věří se, že nositeli přinese štěstí a ochranu před zlem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu