mizuhiki náušnice + náhrdelník BAŇKA Fluorescence

Speciální set náušnic a náhrdelníku - minimalistické a elegantní, které za tmy překvapí.

Skladem
Kód: 2600
430 Kč
doprava zdarma
výhoda - ruční výroba
výhoda - dárek k objednávce
  • nerezové uzavřené háčky náušnic
  • nerezový řetízek o délce 45 cm
  • skleněné mini baňky o průměru cca 1,6 cm
  • speciální šlahoun ShuCODE - fluorescenční

Skleněná mini baňka je naplněna kousky šlahounů ShuCODE, které jsem nastříhala ze zbytků po výrobě bezpečnostní kolekce reflexních přívěsků BeSafe (model 2023). Šlahoun je fluorescenční, tj. po nasvícení ve tmě zelenkavě světélkuje. Jedná se tedy o upcycling a je k dispozici pouze 1 set (náušnice a náhrdelník). 

ShuCODE je vlastně taková "nová generace" mizuhiki (i když definici mizuhiki, tj. definici danou výrobním procesem, nesplňuje).

Tato novinka se vyrábí v Kahoku City, v prefektuře Ishikawa. Jádro je vyrobeno z polyethylenové pryskyřice. Ovinutí je syntetickým vláknem.Je to velmi zajímavý materiál. Váže se s ním stejně jako s originálními mizuhiki šlahouny, ale je pružnější, vysoce odolný a absolutně voděodolný.

 

 

Jedná se o tradiční japonskou techniku mizuhiki, což je vázání uzlů ze speciálních papírových šlahounů. Díky použitému materiálu jsou náušnice i náhrdelník lehké a odolné i vůči vodě. Nevadí tak, když si je zapomenete sundat před koupelí.

mizuhiki_rw_awajimusubi

Protože uzel se sám od sebe nerozváže, tak symbolizuje celoživotní pouto, přátelství, náklonnost apod. a věří se, že nositeli přinese štěstí a ochranu před zlem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu