Přání Japonská fúze KARAFIÁT #2

Speciální přání v rámci kolekce Japonská fúze, která vzniká ve spolupráci s výtvarnicí Play.Ink. Jedná se o ručně dělané přání kombinující japonská tradiční umění - tušovou malbu a mizuhiki.

Skladem
Kód: 470
180 Kč
doprava zdarma
výhoda - ruční výroba
výhoda - dárek k objednávce
  • ručně dělané přání s mizuhiki karafiátem
  • ručně dělaná obálka s tušovou malbou karafiátů
  • rozměr obálky cca 14 x 14 cm
  • rozměr přání cca 13 x 13 cm
  • zlatoprašný papír vysoké gramáže

Přání je ze zlatoprašného papíru o gramáži 250 g/m2. Uvnitř je prázdné a připravené pro napsání vlastního vzkazu. A na titulní straně přání je mizuhiki karafiát, který i bezeslov vyjadřuje city k obdarovanému.

Karafiát vyjadřuje "Nikdy na tebe nezapomenu". Pěstovaly se už ve starověkém Řecku a jejich název Dianthus v řečtině znamená květ bohů. Karafiáty mají mnoho barev - růžový karafiát je symbolem pravé lásky a červený karafiát zas představuje obdiv.

Každé přání má ručně vyrobenou obálku ze zlatoprašného papíru gramáže 170 g/m2. Na vnitřní straně obálky je tušová malba karafiátů, což je autorská kopie originálu.

Přání má netradiční čtvercový tvar, obálka o rozměru cca 14x14 cm a přání cca 13x13 cm.

mizuhiki_rw_awajimusubi

Hlavní myšlenkou mizuhiki je, že vazbou uzlu se vytvoří pouto, které se nikdy nerozmotá a že každý okamžik je jedinečný. V Japonsku slouží k vyjádření náklonnosti, přátelství a lásky, a věří, že přináší úspěch, štěstí a ochranu před zlem. Mizuhiki je tradiční japonské umění ze speciálních papírových šlahounů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu