24.-26.5. jsem s mizuhiki na Animefestu v Brně. Zvu vás k návštěvě stánku, kde bude spousta novinek. Od 20.5. už budu mít vše sbaleno na cestu, tudíž objednávky není z mé strany možné potvrdit. Aktualizaci e-shopu spolu s doplněním novinek provedu postupně v týdnu od 27.5.2024.

náušnice UME "žlutá třpytka" - hypoalergenní plastové puzety

Ozdobte si uši mizuhiki květem slivoně - uzlem ume-musubi, který je lehký jako papír. Při každém dopadu slunečního paprsku se zatřpytí a rozzáří tak vaše ucho. A navíc puzety jsou hypoalergenní pro citlivá ouška.

Skladem
Kód: 170
150 Kč
doprava zdarma
výhoda - ruční výroba
výhoda - dárek k objednávce
  • hypoalergenní transparentní plastové puzety
  • průměr uzlu cca 2 cm

Mizuhiki náušnice s uzlem ume-musubi, který je inspirován květem slivoně. Na uzel je použit mizuhiki šlahoun, kdy papírové jádro je omotané hedvábným vláknem a uprostřed je použit šlahoun omotaný navíc tenkým proužkem fólie. Jsou velmi příjemné na dotyk.

Jedná se o tradiční japonskou techniku mizuhiki, což je vázání uzlů ze speciálních papírových šlahounů. Díky použitému materiálu jsou náušnice lehké a odolné i vůči vodě. Nevadí tak, když si náušnice zapomenete sundat před koupelí.

mizuhiki_rw_awajimusubi

Protože uzel se sám od sebe nerozváže, tak symbolizuje celoživotní pouto, přátelství, náklonnost apod. a věří se, že nositeli přinese štěstí a ochranu před zlem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu