mizuhiki náušnice Neonka Kreola - neonově oranžová

Mizuhiki náušnice inspirované 90. lety 20. století.

Skladem
Kód: 984
160 Kč
mizuhiki náušnice Neonka Kreola neonově oranžová 1
Novinka
doprava zdarma
výhoda - ruční výroba
výhoda - dárek k objednávce
  • uzavřené kruhové kování - kreola o průměru 2,5 cm
  • nerezová ocel
  • mizuhiki uzel tama-musubi
  • speciální šlahoun ShuCODE
  • 2x fluorescenční korálek (po nasvícení ve tmě jemně světélkuje)

Kreola z nerezové oceli je ozdobená vždy kombinací "fluorescenční korálek - neonová kulička - fluorescenční korálek". Vytváří tak náušnice inspirované 90. lety 20. století, kdy kruhy v uších a neonové barvy zažívali svůj módní vrchol.

ShuCODE je vlastně taková "nová generace" mizuhiki (i když definici mizuhiki, tj. definici danou výrobním procesem, nesplňuje).

Tato novinka se vyrábí v Kahoku City, v prefektuře Ishikawa. Jádro je vyrobeno z polyethylenové pryskyřice. Ovinutí je syntetickým vláknem.Je to velmi zajímavý materiál. Váže se s ním stejně jako s originálními mizuhiki šlahouny, ale je pružnější, vysoce odolný a absolutně voděodolný.

 

Jedná se o tradiční japonskou techniku mizuhiki, což je vázání uzlů ze speciálních papírových šlahounů. Díky použitému materiálu jsou náušnice lehké a odolné i vůči vodě. Nevadí tak, když si náušnice zapomenete sundat před koupelí.

mizuhiki_rw_awajimusubi

Protože uzel se sám od sebe nerozváže, tak symbolizuje celoživotní pouto, přátelství, náklonnost apod. a věří se, že nositeli přinese štěstí a ochranu před zlem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu