mizuhiki náušnice AWAJI s kvítkem #2 růžové

Rozkvetlé náušnice kombinující mizuhiki uzel awaji-musubi, skleněný korálek ve tvaru kapky a kovový kolorovaný přívěsek kvítku.

Skladem
Kód: 927
210 Kč
mizuhiki náušnice awaji s kvítkem 2 1
Novinka
  • uzavřené háčky - nerezová ocel
  • mizuhiki uzel awaji-musubi
  • skleněný korálek ve tvaru kapky
  • kovový kolorovaný přívěsek kvítku
  • délka náušnic od háčku cca 5 cm

Rozkvetlé náušnice kombinující mizuhiki uzel awaji-musubi, skleněný korálek ve tvaru kapky a kovový kolorovaný přívěsek kvítku.

Jemné a originální náušnice, které při pohybu připomínají létající sakurové lístky ve vánku. Skleněný korálek je připevněn na řetízku z nerezové oceli. 

Náušnice jsou inspirované japonskou oblíbenou událostí HANAMI, což je obdivování rozkvetlých květů sakury (i slivoně či broskvoní). Sakury jsou krásné, něžné a kouzelné a kvetou velmi krátce. Stačí pak zafoukat a okvětní lístky se rozlétnou do okolí. A právě proto sakury symbolizují pomíjivost života a ukazují nám, jak je důležité se užívat přítomný okamžik. Být TADY A TEĎ.

Náušnice mají na výšku (od kování) cca 5 cm a na šířku cca 1,5 cm. Uzavřené kování (francouzský háček) je z nerezové oceli.

Jedná se o tradiční japonskou techniku mizuhiki, což je vázání uzlů ze speciálních papírových šlahounů. Díky použitému materiálu jsou náušnice lehké a odolné i vůči vodě. Nevadí tak, když si náušnice zapomenete sundat před koupelí.

mizuhiki_rw_awajimusubi

Protože uzel se sám od sebe nerozváže, tak symbolizuje celoživotní pouto, přátelství, náklonnost apod. a věří se, že nositeli přinese štěstí a ochranu před zlem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu