24.-26.5. jsem s mizuhiki na Animefestu v Brně. Zvu vás k návštěvě stánku, kde bude spousta novinek. Od 20.5. už budu mít vše sbaleno na cestu, tudíž objednávky není z mé strany možné potvrdit. Aktualizaci e-shopu spolu s doplněním novinek provedu postupně v týdnu od 27.5.2024.

mizuhiki gumička do vlasů modro-bílá

Sepněte si vlasy originální mizuhiki gumičkou do vlasů. Culík rázem získá šmrnc a doladí váš outfit. A proč zůstat jen u culíku... existuje spousta zaplétaných účesů, které mizuhiki gumička doladí k dokonalosti. 

Prodáno
Kód: 544
115 Kč
doprava zdarma
výhoda - ruční výroba
výhoda - dárek k objednávce
  • průměr gumičky: 5 cm
  • průměr mizuhiki: cca 3 cm
  • v barvách japonského modrotisku - indigo a bílá

Mizuhiki gumička do vlasů ať už na culík nebo na ozdobení nejrůznějších zaplétaných účesů. A když si zrovna budete užívat vánku v rozpuštěných vlasech, tak gumičku můžete nosit na zápěstí jako náramek.

Jedná se o tradiční japonskou techniku mizuhiki, což je vázání uzlů ze speciálních papírových šlahounů. Díky použitému materiálu je gumička lehká, nezatěžuje vlasy a odolná i vůči vodě

mizuhiki_rw_awajimusubi

Protože uzel se sám od sebe nerozváže, tak symbolizuje celoživotní pouto, přátelství, náklonnost apod. a věří se, že nositeli přinese štěstí a ochranu před zlem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu