24.-26.5. jsem s mizuhiki na Animefestu v Brně. Zvu vás k návštěvě stánku, kde bude spousta novinek. Od 20.5. už budu mít vše sbaleno na cestu, tudíž objednávky není z mé strany možné potvrdit. Aktualizaci e-shopu spolu s doplněním novinek provedu postupně v týdnu od 27.5.2024.

mizuhiki čelenka do vlasů "Oranžová záře"

Přemýšlíte, jak zkrotit své vlasy a současně je originálně ozdobit? Co třeba mizuhiki čelenkou v zářivě oranžové barvě? Vlasy nebudou padat do očí a současně budete nepřehlédnutelná.

Skladem
Kód: 139
285 Kč
doprava zdarma
výhoda - ruční výroba
výhoda - dárek k objednávce
  • šířka čelenky: 1,5 cm
  • obvod čelenky: 55 cm

Mizuhiki čelenka je spletená ze 4 pramenů oranžové a oranžovo-stříbrné barvy. Ve vlasech je tak nepřehlédnutelná.

Šířka čelenky je 1,5 cm, obvod celé čelenky je 55 cm, z toho délka mizuhiki uzlu je 28 cm. Mizuhiki uzel je zakončen kovovými koncovkami, mezi kterými je spletená gumička. Díky tomu je velikost čelenky pružná a v případě potřeby ji lze uzlíkem zkrátit.

Jedná se o tradiční japonskou techniku mizuhiki, což je vázání uzlů ze speciálních papírových šlahounů. Díky použitému materiálu je čelenka lehká a odolná i vůči vodě. Nevadí, když zmoknete, prostě uschne :-)

mizuhiki_rw_awajimusubi

Protože uzel se sám od sebe nerozváže, tak symbolizuje celoživotní pouto, přátelství, náklonnost apod. a věří se, že nositeli přinese štěstí a ochranu před zlem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu