Přání Japonská fúze "motiv 9 - #1"

Hledáte originální přání ke svatbě, narozeninám, k výročí, kterým chcete vyjádřit lásku či přátelství? V tom případě přání Japonská fúze je tím, co hledáte, protože právě vyjádření vzájemného pouta, lásky, přátelství je hlavní myšlenkou mizuhiki.  

Skladem
Kód: 250
144 Kč
  • ručně dělané přání
  • ručně dělaná obálka
  • tušová malba od výtvarnice PlayInk
  • jedinečná mizuhiki ozdoba
  • rozměr obálky cca 14 x 14 cm
  • rozměr přání cca 13 x 13 cm

Limitovaná kolekce "Japonská fúze", která vznikla ve spolupráci s výtvarnicí PlayInk. Jedná se o ručně dělaná přání s japonskou tušovou malbou doplněná o mizuhiki ozdobu (každé přání má svou jedinečnou mizuhiki ozdobu).

Čtvercový tvar, obálka o rozměru cca 14 x 14 cm a přání o rozměru cca 13 x 13 cm. Motiv přání - gerbera - na zlatoprašném papíře.

V případě přání s tušovou malbou se jedná o autorskou kopii vlastního originálu tušové malby. Každý motiv je v omezeném počtu. K přání náleží ručně rýhovaná, řezaná a lepená obálka. Je použit papír vysoké gramáže.

Originální přání ke svatbě, narozeninám, k výročí apod. pro vyjádření lásky a přátelství, protože právě to je hlavní myšlenkou mizuhiki.

mizuhiki_rw_awajimusubi

Hlavní myšlenkou mizuhiki je, že vazbou uzlu se vytvoří pouto, které se nikdy nerozmotá a že každý okamžik je jedinečný. V Japonsku slouží k vyjádření náklonnosti, přátelství a lásky, a věří, že přináší úspěch, štěstí a ochranu před zlem. Mizuhiki je tradiční japonské umění ze speciálních papírových šlahounů.

 

Zpět do obchodu