Mizuhiki přívěsek Neonová hvězda

Chcete mít na kabelce či batohu neonový přívěsek, ale nelíbí se vám ty plastové žluté z Číny? Přeci jen je potřeba mít na sobě něco dobře viditelného, co za tmy zvýší bezpečnost chodce. Mám pro vás řešení - originální mizuhiki neonový přívěsek ve tvaru hvězdy. A budete zářit!

barva mizuhiki uzlu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení
Prodáno Prodáno Prodáno Zvolte variantu
Kód: 2657/NEO 2657/NEO2 2657/NEO3 Zvolte variantu
150 Kč
doprava zdarma
výhoda - ruční výroba
výhoda - dárek k objednávce
  • neonový uzel uvázaný ze speciálního šlahounu ShuCode
  • celková délka včetně poutka cca 9,5 cm
  • průměr mizuhiki uzlu cca 3 cm

Chcete mít na kabelce či batohu neonový přívěsek, ale nelíbí se vám ty plastové žluté z Číny? Přeci jen je potřeba mít na sobě něco dobře viditelného, co za tmy zvýší bezpečnost chodce.

- Mizuhiki uzel ve tvaru hvězdy (mizuhiki uzel tsubaki-musubi) je ze šlahounu ShuCode. Na výběr je neonově žlutá, neonově oranžová a neonově růžová. Od každého je pouze 1 kus.

 

ShuCODE je vlastně taková "nová generace" mizuhiki (i když definici mizuhiki, tj. definici danou výrobním procesem, nesplňuje).

Tato novinka se vyrábí v Kahoku City, v prefektuře Ishikawa. Jádro je vyrobeno z polyethylenové pryskyřice. Ovinutí je syntetickým vláknem.Je to velmi zajímavý materiál. Váže se s ním stejně jako s originálními mizuhiki šlahouny, ale je pružnější, vysoce odolný a absolutně voděodolný.

 

Přívěsek je určen k nošení, k připnutí na batoh, kabelku apod. (fantazii se meze nekladou, ale bylo by vhodné, aby byl viditelný). Slouží ke zvýšení viditelnosti chodce v šeru. Nejedná se však o certifikovaný bezpečnostní prvek. 

Jedná se o tradiční japonskou techniku mizuhiki, což je vázání uzlů ze speciálních papírových šlahounů. Díky použitému materiálu je přívěsek lehký a odolný i vůči vodě. Nevadí mu déšť ani sníh.

mizuhiki_rw_awajimusubi

Protože uzel se sám od sebe nerozváže, tak symbolizuje celoživotní pouto, přátelství, náklonnost apod. a věří se, že nositeli přinese štěstí a ochranu před zlem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu