24.-26.5. jsem s mizuhiki na Animefestu v Brně. Zvu vás k návštěvě stánku, kde bude spousta novinek. Od 20.5. už budu mít vše sbaleno na cestu, tudíž objednávky není z mé strany možné potvrdit. Aktualizaci e-shopu spolu s doplněním novinek provedu postupně v týdnu od 27.5.2024.

mizuhiki náušnice + náhrdelník GEOMETRY vínová

Speciální kolekce GEOMETRY - mizuhiki kulička tama-musubi ve stříbřitém rámečku - originální set náušnic a náhrdelníku.

Skladem
Kód: 288
270 Kč
doprava zdarma
výhoda - ruční výroba
výhoda - dárek k objednávce
  • nerezové uzavřené háčky náušnic
  • nerezový řetízek o délce 45 cm

Náušnice jsou tvořené mizuhiki kuličkou tama-musubi, která je uzavřená v rámečku stříbřité barvy. Rámeček má na šířku cca 1,5 cm, na výšku cca 2 cm (od háčku). Háčky jsou uzavřené z nerezové oceli. Náušnice jsou velmi lehké a nezatěžují ucho.

Náhrdelník je tvořen nerezovým řetízkem o délce 45 cm a přívěskem. Přívěsek tvoří mizuhiki kulička tama-musubi v rámečku stříbřité barvy. Výška přívěsku je cca 2 cm, na šířku cca 1,5 cm.

Jedná se o tradiční japonskou techniku mizuhiki, což je vázání uzlů ze speciálních papírových šlahounů. Díky použitému materiálu jsou náušnice i náhrdelník lehké a odolné i vůči vodě. Nevadí tak, když si je zapomenete sundat před koupelí.

mizuhiki_rw_awajimusubi

Protože uzel se sám od sebe nerozváže, tak symbolizuje celoživotní pouto, přátelství, náklonnost apod. a věří se, že nositeli přinese štěstí a ochranu před zlem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu